سورپرایز همراه با موسیقی در کافه یا رستوران

مجموعه ما طرف قرارداد با یک سری از کافه‌ها و‌ رستوران‌های اصفهان می‌باشد که به انتخاب شما مشتریان عزیز، رزرو و هماهنگی توسط خود مجموعه انجام خواهد شد. هزینه این پکیج، 3 میلیون و 700 هزار تومان می‌باشد.
در صورتی که کافه یا رستوران خاصی که طرف قرارداد با مجموعه ما نیست، مد نظر مشتریان گرامی می‌باشد، هماهنگی و رزرو به عهده تقاضاکننده می‌باشد و از عهده مجموعه خارج است.
پکیج سورپرایز در رستوران اصفهان، شامل مقدمات سورپرایز، تقدیم گل رز و یک قالب کیک یک کیلوگرمی و چند قطعه موسیقی به صورت زنده می‌باشد.

نکات مهم درمورد سورپرایز در رستوران اصفهان

پرداخت صورت حساب موارد سفارش داده شده داخل رستوران یا کافه به عهده مجموعه نمی‌باشد.
در صورتی که رستوران یا کافه ورودی داشته باشد، پرداخت ورودی به حساب مشتری می‌باشد.
محدودیتی در تعداد مهمان‌ها نیست.

⭕️ در حین اجرا حفظ شئونات اسلامی الزامی است.

در صورت تقاضا جهت فیلمبرداری، 1 میلیون و 800 هزار تومان به مجموع هزینه‌ها اضافه خواهد شد.
در صورت اضافه کردن موارد زیر به این پکیج، هزینه مازاد هر مورد جداگانه حساب خواهد شد:

  • چالش دوربین مخفی: ۵۰۰ هزار تومان
  • تنظیم و پخش صدای ضبط شده مورد نظر شما قبل از مقدمات سورپرایز: ۳۰۰ هزار تومان

سورپرایز در رستوران اصفهان یکی از پکیج‌های سورپرایزی اختصاصی گل نیکراه است. حتما شما هم این را قبول دارید که یکی از بهترین ایده‌هایی که به وسیله آن عزیزانتان را شاد می‌کنید، اجرای یک تولد یا جشن سورپرایزی است. برای برگزاری یک سورپرایز تولد یا سورپرایز ولنتاین یا… اصل غافلگیری اهمیت زیادی دارد، و لازم است همه چیز را بدون سروصدا انجام دهید! زیرا هیجان و شوق اجرای سورپرایز، زمانی است که فرد مورد نظر شما هیچ اطلاعی از برنامه‌ریزیتان نداشته باشد. در واقع  اغلب ما علاقه بسیار زیادی به غافلگير کردن افراد خانواده و دوستانمان داریم، اما مشکلی که در همه ما مشترک است، کمبود ايده و مكان برای اجرای یک برنامه سورپرایز است. نگران نباشید! در ادامه به شما یک ایده بسیار عالی و جذاب یعنی سورپرایز در رستوران یا کافه را که توسط تیم سورپرایز در اصفهان مجموعه گل نیکراه اجرا می‌شود، معرفی می‌کنیم تا به کمک آن بتوانید لحظات شادی را برای عزیزانتان رقم بزنید.

چرا همه ما سورپرایز شدن را دوست داریم؟

احتمالا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا همه ما با سورپرایز شدن حس خوبی داریم؟! علت آن است که وقتی کسی را سورپرایز می‌کنیم، مغز به شکل عجیبی دچار غافلگیری و یا تعجب می‌گردد. همین تعجب، احساسات و حواس را به سمت سورپرایز متمرکز می‌نماید. این تمرکز ناگهانی به صورت خیلی عجیب، احساسات شادی و خوشحالی را بر می‌انگیزد. شاید برخی افراد در این لحظه به نوعی معذب شوند، اما بیشتر افراد هم هیجان‌زده شده و احساسات خود را با اشک ریختن و خنده و یا فریاد زدن بروز می‌دهند. با توجه به اهمیت سورپرایز کردن افراد، گل نیکراه علاوه بر سورپرایز در رستوران و کافه، پکیج‌های متنوعی مانند پکیج سورپرایز در طبیعت اصفهان و نیز سورپرایز در مرکز خرید در اصفهان و… را تدارک دیده، که شما عزیزان می‌توانید هر یک را با توجه به سلیقه خود انتخاب کرده و سفارش دهید.

سورپرایز در رستوران و کافه

به طبع، شما هم برای یک‌بار که شده به کافی‌شاپ یا رستوران رفته‌اید؛ کافه‌ها یکی از دوست داشتنی‌ترین فضاهایی هستند که جوان‌ها و نوجوان‌ها در آنجا ساعت‌ها کنار هم به شادی و گفتگو می‌پردازند. همچنین یکی از کارهایی که این سال‌ها در کافه‌ها و رستوران‌ها خیلی متداول شده است، برگزاری جشن‌های تولد صمیمانه یا جشن تولد دو نفره می‌باشد. البته این جشن‌ها مختص سن خاصی نیست، حتی برای پدرها و مادرها نیز می‌توان جشن‌های سورپرایزی تولد را در آنجا برگزار کرد.

سورپرایز در رستوران اصفهان - گل فروشی آنلاین نیکراه

سورپرایز در رستوران اصفهان توسط گل فروشی نیکراه

احتمالا شما هم بارها در کافی شاپ‌ها شاهد تولدهای سورپرایزی دو نفره و یا خانوادگی بوده‌اید، شاید در چنین مواقعی از خود پرسیده‌اید که چگونه من هم می‌توانم عزیزانم را به این شکل سورپرایز کنم؟! در ادامه گام‌های مهم برای برگزاری سورپرایز در رستوران و کافه را برای شما شرح می‌دهیم، و به این موضوع می‌پردازیم که ارائه پکیج سورپرایز در رستوران اصفهان توسط گل نیکراه چگونه شما را برای غافلگیر کردن عزیزانتان در سالروز تولد یا سالگرد ازدواج و… یاری می‌کند.

پیدا کردن کافه یا رستوران مناسب در اصفهان

اولین گام یا قدمی که واجب است برای سورپرایز تولد در کافه یا رستوران انجام دهید، پیدا کردن محل مناسب است. همه کافی‌شاپ‌ها اجازه برگزاری چنین سورپرایزی را نمی‌دهند. پس بهتر است انجام این کار را به یک تیم متخصص در این زمینه، مانند گروه سورپرایز گل نیکراه بسپارید. مجموعه گل نیکراه دارای قرارداد با یک سری از کافه‌ها و‌ رستوران‌های اصفهان، جهت برگزاری چنین مراسمی می‌باشد. شما تنها کافی است مکان مورد نظرتان را از بین لیست مکان‌های پیشنهادی ما انتخاب کنید و بقیه امور را به ما بسپارید! دقت کنید لوکیشن کافه را به صورتی انتخاب کنید که برای شخص مورد نظرتان، امکان حضور در آن به راحتی مهیا باشد.

خرید وسایل تزیینی تولد و جشن از روز قبل

گام بعدی که برای سورپرایز تولد در کافه و رستوران باید در نظر گرفته شود، خرید وسایل تزیینی یا لوازم مورد نیاز می‌باشد. برای تزیین می‌توان از شمع، گل و بادکنک استفاده کرد. همچنین باید به فکر خوراکی‌هایی نظیر میوه، شیرینی و کیک هم باشید. اما با سفارش پکیج سورپرایز تولد در رستوران اصفهان از مجموعه گل نیکراه، تمام امور به عهده ما خواهد بود. شما فقط کافی است کیکی را انتخاب کنید که با علایق فرد همخوانی داشته باشد. تنها ذکر این نکته لازم است که: اگر کافه یا رستوران خاصی که طرف قرارداد با مجموعه ما نیست، مد نظرتان می‌باشد، رزرو و هماهنگی به عهده شما می‌باشد.

تزیین کافه با گل‌های زیبا

از دیگر ایده‌هایی که در پکیج سورپرایز در رستوران اصفهان وجود دارد، گل‌آرایی کافه یا رستوران می‌باشد. شما می‌توانید از مجموعه گلفروشی نیکراه بخواهید تا گل‌های زیبایی نظیر رز، داوودی، نرگس و یا هر گلی که شخص مورد نظرتان به آن علاقمند است را در تزیین و دیزاین به کار ببرند.

گرفتن عکس‌ و فیلم‌های یادگاری

ثبت لحظات شاد و به‌یادماندنی برای همه خوشایند است. گروه سورپرایز نیکراه این امکان را برای شما فراهم کرده است که همزمان با سورپرایز در رستوران‌های اصفهان، از شما فیلم و یا عکس‌هایی را به یادگار بگیرند. این فیلم‌ها با دوربین‌های حرفه‌ای و توسط فیلمبرداران ماهر انجام می‌گردد تا بهترین و با کیفیت‌ترین فیلم‌ها برای شما به یادگار بماند.

تهیه کردن کیک برای سورپرایز در رستوران

تیم سورپرایز گل فروشی نیکراه، جهت تهیه کیک که یکی از بخش‌های پکیج سورپرایز در رستوران و کافه در اصفهان است، سعی می‌کنند که کیک‌هایی با مواد مرغوب، همچنین با طعم و عطر دلپذیر را برای شما فراهم کنند.

سورپرایز در رستوران اصفهان

توجه به تم اختصاصی مراسم تولد در کافه

اصولا هر شخصی برای برگزاری مراسم جشن و تولد سلیقه‌ای دارد، که باید به آن احترام گذاشت. به طور مثال، شاید شما هم دیده‌اید که افراد در بازه‌های زمانی مختلف علاقمند به کارتون و یا سریال خاصی هستند، یا به رنگ خاصی علاقه دارند، پس شما می‌توانید مطابق با علایق و سلیقه افراد یک تم خاص را در نظر بگیرید، سپس از گروه سورپرایز گل نیکراه بخواهید که آن را اجرا کنند. البته به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است تمام طیف رنگ‌ها با تم انتخابی مطابقت داشته باشند.

اجرای موسیقی زنده در برگزاری مراسم سورپرایز در رستوران اصفهان

اجرای موسیقی شاد و زنده یک حالت سرزندگی را به مراسم شما می‌بخشد. یکی از مزیت‌های بسیار عالی مجموعه گل نیکراه در انجام تولدهای سورپرایزی شما، اجرای موسیقی زنده است. این موسیقی می‌تواند شامل آهنگ‌های مورد علاقه شخص موردنظرتان باشد.

هدیه دادن باکس یا سبد گل برای سورپرایز کردن

پس از اینکه سورپرایز در رستوران یا کافه انجام شد، وقت آن است که هدیه مورد علاقه فرد را به او تقدیم کنید. قاعدتا سلیقه افراد با هم متفاوت است، اما همه افراد اعم از زن و مرد با هدیه گرفتن گل‌ها حس محبت و عشق را دریافت می‌کنند. پس با خرید باکس گل سوپرایزی یا یک سبد گل زیبا می‌توانید این سورپرایز را تکمیل کنید، و شب تولد را تحت عنوان یک شب به‌یادماندنی ثبت نمایید. خبر خوب اینکه شما می‌توانید باکس گل یا سبد گل را از گل فروشی نیکراه بخواهید، چرا که تقدیم گل نیز جزئی از برنامه سورپرایز در رستوران در اصفهان است.

چالش دوربین مخفی

یکی دیگر از ایده‌های جذابی که گل نیکراه برای پکیج سورپرایز در کافه و رستوران در نظر گرفته، چالش دوربین مخفی است. البته این  چالش در صورت درخواست و تمایل شما اجرا می‌گردد.

سورپرایز تولد از راه دور در کافه‌ اصفهان

اگر شما در شهر و یا حتی کشوری دورتر از محل سکونت شخص مورد نظرتان زندگی می‌کنید، می‌توانید با گروه سورپرایز نیکراه هماهنگی‌های لازم را انجام دهید تا تدارکات سورپرایز تولد شخص مورد نظرتان را در کافه‌های اصفهان انجام دهند. در این شرایط و حتی درصورت عدم حضور شما تمام مراحل گفته شده بالا انجام می‌شود. تنها تفاوت در آن است که شما حضور ندارید و در صورت تمایل می‌توانید کسی را به نمایندگی از خود برای حضور انتخاب کنید.

جمع‌بندی

همان‌طور که گفتیم بهترین روز هر شخص روز تولدش است. مناسبت‌هایی مثل سالگرد ازدواج و.. نیز برای افراد بسیار مهم است. پس اگر به دنبال ایده برای سورپرایز فردی که برایتان عزیز است می‌گردید، ما به شما توصیه می‌کنیم که به گروه سورپرایز مجموعه گل نیکراه اطمینان کنید. زیرا این مجموعه علاوه بر اینکه از نظر ظاهری، شکل و پرستیژ خاصی را طراحی می‌کند، هیجان و شوق شما را چندین برابر می‌نمایند. این تیم برای انجام چنین سورپرایزی یک پکیج تحت عنوان سورپرایز در کافه و رستوران اصفهان را در نظر گرفته است، که شامل مقدمات سورپرایز، تقدیم گل و یک قالب کیک 1 کیلوگرمی و چند قطعه موسیقی به صورت زنده می‌باشد. البته این پکیج با قیمت منصفانه‌ای به شما سروران ارائه می‌گردد. سایر موارد درخواستی شما جدا از هزینه پکیج، محاسبه می‌شوند.