سورپرایز در محل کار اصفهان - گل فروشی آنلاین نیک‌راه

پکیج سورپرایز در منزل و محل کار

? این پکیج شامل حضور و سورپرایز در مکان‌ خصوصی مانند منزل یا محیط کار (که با توجه به مکان، قیمت سورپرایز متغیر می‌باشد و شروع قیمت از 3 میلیون و 700 هزار تومان است) به همراه اجرای موسیقی زنده، تقدیم شاخه گل رز و کیک یک کیلوگرمی می‌باشد.
? در صورت درخواست برای عکاسی و فیلمبرداری، هزینه 2 میلیون و 600 هزار تومان به مجموع هزینه‌های پکیج سورپرایز در محل کار اصفهان اضافه می‌شود.

گل فروشی آنلاین نیکراه

? مقدمات سورپرایز به دو صورت قابلیت اجرا دارد:

⭕️ تیم سورپرایز بعد از حضور ایشان در مکان حاضر شده و سورپرایز را شروع کنند.
⭕️ تیم سورپرایز مخفی شده و بعد از رسیدن ایشان، سورپرایز را شروع کنند، با گل به استقبال ایشان رفته و آهنگ مورد علاقه‌شان اجرا شده، بعد فشفشه و کیک و شمع آورده می‌شود و با شمارش اعداد ۱ تا ۱۰ شمع ها را فوت می‌کنند.

نکات مهم درمورد سورپرایز در محل کار اصفهان

? بنا به درخواست شما، می‌توان چالش دوربین مخفی هم به این پکیج اضافه کرد. این چالش می‌تواند به طرق مختلف، از جمله مصاحبه به عنوان گزارشگر، قرار بازداشت توسط پلیس، پلمپ مغازه و… اجرا شود. هزینه این چالش یک میلیون تومان می‌باشد.
? یکی دیگر از چالش‌هایی که می‌توانید اضافه کنید، چالش صدا است. در این چالش، از طریق پست یا اسنپ تحت عنوان بسته پستی، باکسی حاوی هدست تقدیم شخص می‌شود که شامل صدای ضبط شده شما می‌باشد. هزینه این چالش، ۶۰۰ هزار تومان است
? به درخواست شما، دیزاین لوکیشن هم توسط ما انجام خواهد شد که هزینه آن بستگی به نوع دیزاین دارد.