گل هدیه

گل ماه تولد تیر ماهی‌ها

گل متولدین تیر

روز تولد یکی از مهمترین روزها و مناسبت‌هایی است، که هر فرد در طول زندگی خود تجربه می‌کند. با توجه به تنوع بالای هدایا و قیمت بالای آنها، خرید گل آنلاین برای تولد در اصفهان، یکی که از بهترین انتخاب‌ها به عنوان کادوی تولد به حساب می‌آیند. حال اگر این هدیه متناسب با ماه تولد شخص هدیه گیرنده باشد، که خیلی بهتر و عالی‌تر خواهد بود. شاید برایتان جالب باشد، اما باید بدانید هر ماه تولد به صورت سمبلیک، گل و گیاه مخصوص به خود را دارد. این گل‌ها با توجه به ویژگی‌های شخصیتي متولدین ماه‌های مختلف تعیین می‌شوند. شاید این سوال برای شما هم پیش آید که گل متولدین تیر ماه چیست؟ در این مطلب قصد داریم به معرفی گل برای متولدین این ماه بر اساس شخصیت و طالع بینی افراد بپردازیم.

خصوصیات اخلاقی متولدین تیر ماه

قبل از اینکه بخواهیم به معرفی گل‌های ماه تولد تیر بپردازیم، بهتر است با خصوصیات اخلاقی متولدین این ماه بیشتر آشنا شویم، تا در انتخاب گل‌ها راحت‌تر عمل کنیم. تیر ماهی‌ها مدام در حال تغییر هستند. در نتيجه اگر شما به آنها اطمینان کامل نداشته باشید، هرگز نمی توانید رابطه عاطفی خوبی با آنها برقرار کنید. پس در وهله اول سلیقه آنها را در این تغییرات بشناسید.

یکی از بارزترین خصوصیات اخلاقی متولدین تیرماه این است که عاشق گل‌ها هستند و از دریافت گل به عنوان هدیه بسیار لذت می‌برند. متولدین این ماه، عاشق توجه می‌باشند و دوست دارند هدیه‌ای که دریافت می‌کنند، بیشتر جنبه معنوی داشته باشد تا جنبه مادی. روحیه افراد متولد تیر ماه حساس بوده و خیلی زود ناراحت می‌شوند، در نتيجه سعی کنید گلی را انتخاب کنید که با روحیه آنها مطابقت داشته باشد.

مناسب‌ترین انواع گل متولدین تیر ماه

تیرماه جایگاه ویژه‌اي در قلب بسیاری از مردم دارد. اين ماه رسما فصل تابستان است. در این فصل جشنواره‌های گل فراوانی هم برگزار می‌شود. گل‌های زیبای زیادی هم در این فصل شکوفا می‌شوند. در ادامه مطلب قصد داریم گل‌هایی را که برای متولدین این ماه مناسب هستند را به شما معرفی کنیم.

گل متولدین تیر

دلفینیوم گل تیر ماهی ها

گل دلفینیوم

گل مخصوص متولدین ماه تیر، دلفینیوم است. به این گل، زبان پس از فقا هم می‌گویند. دلفینیوم گل بسیار زیبایی است، که در اوایل تابستان در باغ‌ها شکوفا می‌شود. این گل به خاطر رنگ زنده، آبی، قد بلند و چشمگیرِ خود شناخته می‌شود. گل‌های دلفینیوم تا ارتفاع ۶ متری هم رشد می‌کنند. این گل نماد وقار و انرژی مثبت افراد تیر ماهی است. همچنین این گل جزء معدود گل‌های آبی رنگ است که به صورت کاملاً طبیعی به رنگ آبی رشد می‌کند و رنگ آن به واسطه دستکاری‌های باغبانان و ژنتیک ایجاد نمي‌شود. شاید برایتان جالب باشد بدانید بیش از ۴۰۰ گونه مختلف از  دلفینیوم‌ها در دنیا وجود دارد و این گل در حقیقت از  درخشان‌ترین گل‌های تابستانی است. یک دسته گل دلفینیوم، هدیه‌ای فوق العاده برای افرادی  است، که تولد خود را در این ماه جشن می‌گیرند.

نماد انواع گل‌های دلفینیوم

همانطور که پیشتر بیان کردیم گل‌های اصلی دلفینیوم به رنگ آبی هستند. اما به غیر از آن در رنگ‌های زنده و جذاب دیگری هم یافت می‌شوند و هر کدام از آنها دارای یک نماد می‌باشند.

  • دلفینیوم صورتی نماد تغییرپذیری
  • دلفینیوم سفید نماد شادی و خوشبختی
  • دلفینیوم بنفش نمادی برای عشق اول
  • دلفینیوم آبی نمایانگر رحمت و زیبایی

نکات مهم در خرید دلفینیوم‌ها

ترکیبی از چند رنگ گل دلفینیوم در یک دسته گل متولدین تیر ماه، می‌تواند ایده خوبی باشد. صرف نظر از انتخاب رنگ‌ها، انتخاب تازه‌ترین گل‌ها هم از اهمیت بالایی برخوردار است. از خرید گل‌های دلفینیومی که مدت زمان زیادی از عمرشان گذشته خودداری کنید. همچنین گل‌های دلفینیوم پژمرده و خشک شده که برگ ظاهری آنها آفت دارد را نخرید.

گل مناسب متولدین تیر ماه

نیلوفر آبی برای تیر ماهی‌ها

گل نیلوفر آبی از دیگر انواع گل متولدین تیر

گل نیلوفر آبی هم مخصوص متولدین این ماه است. این گل زیبا و عجیب، بومی منطقه آمازون است و در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف از گونه‌های مینیاتوری گرفته تا نیلوفرهای آبی غول پیکر وجود دارد. این گل به دلیل زیبایی خاصی که دارد در سراسر دنیا مورد توجه قرار می‌گیرد.
گل‌های نیلوفر آبی در فرهنگ‌های مختلف معانی متفاوتی دارند، اما به طور کلی نماد تولد مجدد و روشنگری هستند. زیرا شب‌ها بسته شده و با طلوع خورشید دوباره باز می‌شوند. از دیگر نمادهای گل نیلوفر آبی می‌توان به پاکی، زیبایی، آفرینش و تولد الهی اشاره کرد.

گل ارکیده

فصل تابستان یکی از بهترین فصل‌ها برای پرورش گل زیبای ارکیده است. این گل جزء گل های لوکس بوده که بهترین هدیه برای خاص پسندان و از انواع گل متولدین تیر ماه به شمار می‌آید. ارکیده سمبل باروری و ظرافت است و هر کدام از رنگ‌ها دارای نمادهای مختلف هستند. به عنوان مثال گل ارکیده سفید نماد معصومیت، خلوص، آراستگی و احترام است. این گل را به ظرافت و زینتی بودن می‌شناسند. گل‌ ارکیده با شکل منحصر به فرد خود در رنگ‌های متنوع و الگوهای رنگی مختلف وجود دارد.
گل ارکیده صورتی نماد زنانگی، فضل و شادی و ارکیده زرد، نماد دوستی و آغاز جدید است. افرادی که قصد آغاز یک رابطه جدید را دارند، بهتر است از گل ارکیده زرد به عنوان هدیه استفاده کنند. ارکیده بنفش، نمادی از حق امتیاز، تحسین و نشانه احترام است. گل ارکیده نارنجی هم نماد غرور، اشتیاق و شجاعت بوده و هست. با تمام این اوصاف متناسب با شخصیت تیر ماهی فرد مقابل، یک رنگ مناسب را انتخاب کنید.

خرید گل برای تیر ماهی ها

آفتابگردان از زیباترین گل های متولدین تیر

گل آفتابگردان

از زیباترین و جذاب‌ترین انواع گل متولدین تیر ماه، گل آفتابگردان است. این گل در اندازه‌های مختلفی در بازار عرضه می‌گردد و زا جمله گل های ارزان برای گل آرایی است. به همین دلیل، طرفداران بسیار زیادی دارد. از گونه‌های مینیاتوری این گل گرفته تا آفتابگردان‌های غول پیکرِ جذاب در سراسر دنیا شهرت و محبوبیت خاصی دارند. این گل نشان از طول عمر بالا، تحسین و وفاداری است.

گل ادریسی از دیگر انواع گل متولدین تیر

گل ادریسی هم یکی دیگر از گل‌های مناسب برای متولدین اولین ماه تابستان است. اين گل به دلیل داشتن گل‌های زیاد، گیاه زینتی محبوبی در باغ‌ها و گل فروشی‌ها به حساب مي‌آید. در اغب مواقع، این گل در مراسم‌های مجلل همانند عروسی، جشن تولد، جشن‌های خاص به چشم می‌خورد.
گل‌های ادریسی در رنگ‌های آبی، صورتی، سفید، سبز و قرمز موجود هستند. اين گل با هر رنگی که باشد، نمادی از فضل و بخشش، زیبایی و شکرگزاری است. گل‌های ادریسی را می‌توان با ترکیبی از گل‌های دیگر، در یک باکس یا سبد زیبا تقدیم نمود و یا به صورت تکی آنها را هدیه داد.

گل اسپاتی فیلوم، دیگر گل متولدین تیر

ششمین انتخاب گل برای متولدین تیر، گل اسپاتی فیلوم است. این گل مناسب افرادی با شخصیت سرد، کناره‌گیر و دارای شخصیت احساسی است. این گل زیبا و خاص، گیاهی است که خود را به راحتی با شرایط موجود وفق می‌دهد. مراقبت از این گیاه، بسیار آسان است. به همین دلیل حتی برای افرادی که توانایی نگهداری گل‌ها را ندارند، بسیار گزینه ایده آلی به حساب می‌آید.

گل مناسب تیر ماهی‌ها

گل بنفشه برای تیر ماهی‌ها

گل بنفشه

در دسته گل‌های مخصوص متولدین تیرماه، گل بنفشه به خوبی خودنمایی می‌کند. گل بنفشه نماد خلاقیت و شور و نشاط است. همچنين یک گزینه مناسب برای هدیه به متولدینِ اولین ماه فصل تابستان خواهد بود.

دسته گل آنلاین برای متولدین تیر

در این مطلب به معرفی انواع گل متولدین تیر ماه پرداختیم. انتخاب و خرید گل به عنوان هدیه تولد کاری دشوار نیست. تنها کافی است، شخصیت شخص مورد نظر را بشناسید و با در نظر گرفتن خصوصیات گل‌های معرفی شده در این مقاله، به آسانی انتخاب و خرید کنید. مساله مهم در خرید دسته گل یا سبد گل برای هر مناسبتی، انتخاب بهترین گل فروشی اصفهان و سایر شهرها است که در عین ارایه خدمات ارزان، گل‌های زیبا و با کیفیتی را عرضه کند و در طراحی و گل آرایی نیز خلاقیت و سلیقه به خرج دهد. در میان گل فروشی های اصفهان، گل نیک راه یکی از بهترین‌ها است که علاوه بر ارایه خدمات با کیفیت، محصولات آن دارای قیمت‌های بسیار مناسبی هستند. علاوه بر ارایه خدمات حضوری، این گل فروشی یکی از معدود گل فروشی آنلاین در اصفهان است. با مراجعه به سایت گل نیک راه می‌توانید محصولات بسیار متنوع و زیبایی را برای انواع مناسبت‌ها پیدا کرده و سفارش دهید. با سفارش اینترنتی باکس گل در اصفهان و یا خرید دسته گل برای تولد، محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان در آدرس مورد نظر خود تحویل بگیرید. گل فروشی نیک راه، کیفیت گل‌ها و منحصر به فرد بودن دیزاین محصولات خود را تضمین می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *