انتخاب گل و گیاه مناسب

انتخاب گل مناسب برای اولین قرار عاشقانه

گل برای اولین قرار

انتخاب گل برای اولین قرار عاشقانه برای برخی از افراد دشوار است. در واقع آنها نمی‌دانند چه گلی را باید انتخاب کنند. گل، هدیه دادن همیشه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای قرارهای ملاقات بوده و هست، همچنين نشان دهنده عشق و محبت به طرف مقابل می‌باشد. حرف‌هایی را که شاید نتوان به سادگی به زبان آورد، را با هدیه دادن یک شاخه گل می‌توان بیان کرد. حتماً می‌دانید که گل‌ها زبان خاص خود را دارند و هر گل انتقال دهنده معنا و مفهومی است. پس در  انتخاب گل مناسب برای اولین ملاقات عاشقانه، بهتر است هوشمندانه‌تر عمل کنید. در این محتوا به کمک شما آمده‌ایم تا نکات مهم و گل‌های مناسب را به شما معرفی کنیم.

آیا هدیه دادن گل در قرار اول کار مناسبی است؟

در برخوردهای اول می‌توانید به راحتی از خودتان تصویر مطلوبی را برای فرد مقابل به جای بگذارید. در قرارهای عاشقانه و رمانتیک، با ملاحظه بودن، خصوصیت مهمی محسوب می‌شود. در نتیجه برای رفتن به قرار اول، کمی جسارت به خرج دهید و با خرید دسته گل آنلاین در اصفهان یا حتی یک شاخه گل و هدیه دادن آن به طرف مقابل، کمی متفاوت‌تر به نظر بیايید. وجود گل در قرار اول ناشایست نخواهد بود. اگر خانم هستید هدیه دادن گل در قرار اول می‌تواند کمی عجیب باشد، اما اگر از قبل یکدیگر را می‌شناسید و رابطه‌تان با هم کمی راحت است، تردیدی برای انجام ندادن این کار نیست.

چه گلی را در قرار اول هدیه دهیم؟

ممکن است این سوال ذهن شما را هم درگیر کرده باشد که در قرار اول چگونه و چه گلی را هدیه دهیم؟ در ادامه مطلب با نیکراه همراه باشید تا پاسخ این سوال را دریافت کنید

رز قرمز هدیه دهید

گل رز قرمز، معروف‌ترین و شناخته شده‌ترین گل برای اولین قرار عاشقانه است. یک شاخه گل رز قرمز به معنای یک عشق رمانتیک بوده و هست. زمانی که این گل را هدیه می‌دهید، یعنی در نگاه اول، عاشق پارتنر خود شده‌اید. اگر هنوز هم در مرحله شناخت هستید، طرف مقابلتان را با یک گل رز بنفش مهمان کنید. یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای بیان عشق، هدیه دادن ۱۰ شاخه گل رز قرمز است.

انتخاب گل برای اولین قرار

انتخاب گل برای قرار عاشقانه

در انتخاب گل برای اولین قرار وسواس گونه عمل نکنید

برای اولین قرار، بهترین کار این است که سخت نگیرید. اگر می‌خواهید در قرار اول گل هدیه دهید، بهتر است  گل آرایان را از مناسبت هدیه مطلع کنید. قرار است رابطه خود را با طرف مقابل ادامه دهید. پس گل را خیلی رمانتیک و عاشقانه نکنید، چون بعدا فرصت‌های بسیار زیادی برای ابراز احساسات وجود دارد.

گل‌های مناسب برای موقعیت‌های متفاوت عاشقانه

در هر قرار عاشقانه قطعا یک موقعیت خاصی مد نظر و توجه قرار می‌گیرد، که باید متناسب با آن، گل مناسب را انتخاب کرد. در ادامه به صورت مختصر به این موقعیت‌ها اشاره می‌کنیم.

گل مناسب برای افراد حساس به گل در اولین دیدار

اگر قرار است برای افراد حساس در نخستین قرار عاشقانه، گل بخرید، باید به عرضتان برسانم که کمی کار سخت‌تر است. چرا که باید گلی را انتخاب کنید که موجب نارضایتی و یا ناراحتی نشود. برای جلوگیری از این کار، بهتر است همیشه گل‌های تازه را تهیه کرده و هدیه دهید. با این کار شما نشان می‌دهید چقدر او برای شما مهم است.

گل برای اولین قرار برای افراد پر هیجان

اگر طرف مقابل شما فردی پویا و پر هیجان است، گل مینا انتخابی عالی است. این گل نمادی از صداقت و شروعی مجدد است. زمانی که قصد دارید آهسته حرکت کنید و از لحظات با هم بودنتان لذت ببرید تا زمانی که همه چیز جدی است، از گل مینا بهره ببرید. با هدیه دادن این گل به او می‌گویید که چقدر بازیگوش و پر هیجان هستید.

گل مناسب برای قرار اول

گل برای موقعیت‌های متفاوت عاشقانه

گل مناسب برای انتقال حس تعهد

اگر در اولین قرار عاشقانه قصد دارید حس تعهد خود را به نمایش بگذارید، پیشنهاد ما یک شاخه رز است. گل رز قرمز برای کسانی که آماده یک تعهد طولانی و بلند مدت هستند، بسیار مناسب به نظر می‌آید.

گل مناسب برای ایجاد حس خوشی و شادی

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که احساس رمانتیک بودن برایتان اهمیت دارد، لاله‌های رنگارنگ را انتخاب کنید، البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که نحوه هدیه دادن گل‌ها هم حائز اهمیت است.

مناسب‌ترین انواع گل برای اولین قرار عاشقانه

اگر طرف مقابلتان فرد مورد علاقه شما است، پس چه هديه‌ای بهتر از گل‌ها برای او وجود دارد. اگر یک دسته گل زیبا را با یک لبخند به او هدیه دهید، مطمئن باشید که او عاشق شما خواهد شد. اما بهتر است در انتخاب گل‌ها دقت کرده و گل‌های مناسبی را انتخاب کنید. بدین منظور در ادامه چند گل مناسب این قرار را با هم مرور خواهیم کرد.

گل ژربرا

یکی از گل‌های زیبا و رنگارنگ گل ژربرا است. این گل با خود شادی را به ارمغان می‌آورد. گل‌های ژربرا به خاطر گلبرگ‌های بزرگشان معروف هستند و دارای چند رنگ می‌باشد. اما اين گل معمولاً در رنگ‌های صورتی، سفید، زرد و قرمز در بازار و فروشگاه‌های گل و گیاه به چشم می‌خورد. تنوع بالای رنگ گل ژربرا نمادی از شادی و خوشی است و لبخند را بر لبان هدیه گیرنده می‌نشاند.

گل مناسب برای قرار اول

گل پیونی برای اولین قرار

گل پیونی از انواع گل برای اولین قرار

گل پیونی که به گل صد تومانی هم معروف است، دارای گلبرگ‌های کرکی می‌باشد. این گل نمادی از حس محبوبیت و خجالت است. در یونان باستان، این گل نماد الهه شفابخش است. در افسانه‌ها آمده که روزی آپولو در حال صحبت با پیونی بوده که آفرودیت آنها را می‌بیند و خشمگین می‌شود. در نتيجه پیونی را که از خجالت سرخ شده بود به یک گل تبدیل می کند. به این ترتیب نام این گل از همین داستان برگرفته شده است. دسته گلی تشکیل شده از رنگ‌های مختلف این گل می‌تواند، انتخاب مناسبی برای هدیه دادن در اولین قرار عاشقانه باشد.

گل آفتابگردان

یک دسته گل آفتابگردان راهی عالی برای تشکر از کسی است، که روز خوبی را برای شما رقم زده است. با این گل به صورت غیر مستقیم می‌توانید، دوستت دارم را انتقال دهید. با هدیه دادن آفتابگردان به طرف مقابل می‌فهمانید که دوست دارید باز هم او را ببینید. این گل همچنین نمادی از وفاداری است و حس تعهد را با او منتقل می‌کنید.

گل رز بهترین گل برای اولین قرار

یکی از مشهورترین و در عین حال مناسب‌ترین گل‌ها برای دیدارهای عاشقانه، گل رز است. گل‌های رز به معنای یک عشق رومانتیک هستند. انواع گل رز همچنین از بهترین گل های مناسب برای خواستگاری و ولنتاین هستند. بهتر است در قرار اول از گل‌های رز نارنجی و بنفش بهره ببرید.

گل لاله

گل لاله جزء آن دسته از گل‌هایی است که در فصل بهار شکوفا می‌شود. بنابراین هدیه دادن گل لاله در اولین قرار، به معنای آن است که شما مصمم به ادامه رابطه هستید. لاله‌های قرمز انتخابی عالی به شمار می‌روند. زیرا احساسات را به خوبی منتقل می‌کنند و انتخابی عالي برای هدیه به کسی است كه تحسینش می‌کنید.

خرید گل برای قرارهای عاشقانه

گل للاه از محبوب ترین گل ها بین عشاق

گل آلسترومریا

گل‌های آلسترومریا با گلبرگ‌های جذاب، چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کنند. این گل نمادی از فداکاری و حمایت بین دو نفر است. با هدیه دادن این گل به شخص دیگر، به او می‌فهمانید که در تمام سختی‌ها با او  همراه خواهید بود. این گل، رنگ بندی خیلی زیاد و متنوعی دارد. شما می‌توانید متناسب با سلیقه هدیه گیرنده یک رنگ را انتخاب کنید.

گل میخک قرنفلی

این گل به دلیل پر چین بودن به لباس زنانه زیبا شباهت دارد. اصولا در اولین ملاقات، گل میخک قرنفلی عالی عمل می‌کند. با این گل می‌توانید بگویید چطور مجذوب طرف مقابلتان شده‌اید. رنگ قرمز میخک، بهترین انتخاب برای قرار اول است. زیرا نمادی از تحسین شما نسبت به او خواهد بود.

گل نرگس

اگر اولین قرار عاشقانه شما در فصل پاییز و زمستان است، هنگام انتخاب گل‌ها از گل خوشبوی نرگس غافل نشوید. نرگس جزء گل‌هایی است که در فصل پاییز شکوفا مي‌شود. این گل همچنین، گل متولدین اسفند ماه  است و برای دهمین سالگرد ازدواج نیز هدیه داده می‌شود. بسیاری از افراد معتقدند که گل نرگس ۱۲ ماه خوشبختی برای هدیه گیرنده به  ارمغان می‌آورد.

گل داوودی ماندگارترین گل برای اولین قرار عاشقانه

در میان گل‌های داوودی، رنگ قرمز آن نمادی از عشق و اشتیاق است. هدیه دادن این گل در ملاقات اول به معنای آن است، که شما نسبت به او احساس و عشق رمانتیک دارید. داوودی قرمز همچنین نمادی از وفاداری و تعهد است. اين گل مي‌تواند هدیه مناسب برای یک دوست قدیمی باشد که در هر شرایطی در کنار شما بوده و هست.

گل لاکچری برای قرار اول

گل ارکیده لوکس‌ترین گل برای قرار اول

گل ارکیده لوکس‌ترین گل برای اولین قرار عاشقانه

به‌طور کلی، سفارش باکس گل لاکچری در اصفهان، یک ایده عالی برای این منظور است. یک گل گران و خاص! اگر به دنبال گلي خاص برای فردي با شخصیت محکم و مستقل هستید، گل ارکیده می‌تواند انتخابي بسیار مناسب باشد. این گل هدیه‌ای مخصوص برای بانوان مدرن و مستقل است. با خرید گل ارکیده می‌توانید معصومیت زنانگی و خاص بودن را به طرف مقابلتان هدیه دهید. هر چقدر ارکیده‌ای که می‌خرید نایاب‌تر باشد، نشانه علاقه بیشتر شما به اوست.

گل شب بو

با هدیه دادن گل شب بو به طرف مقابل می‌گویید که جذابیت او برای شما همیشگی هست و در طول زمان تغییر نخواهد کرد. این گل نمادی از احساس رضایت است. زمانی که آن را هدیه مي‌دهید، در واقع به او می‌گویید همین که در کنار شماست از زندگی راضی هستید.

گل آلاله

یکی دیگر از مناسب‌ترین گل‌ها برای اولین ملاقات رمانتیک، گل آلاله است. این گل زیبا همانند یک رز بیضی شکل است. آلاله تنها یک معنی دارد، آن هم جذابیت است. در دوران ویکتوریا گل آلاله را به عنوان یک نشانه از جذابیت، به زنان هدیه می‌دادند.

دسته گل ترکیبی

اگر یک گل مخصوص را برای هدیه دادن در اولین قرار در نظر ندارید، می توانید یک دسته گل ترکیبی را به عنوان مناسب‌ترین گل انتخاب کنید که همه گل‌های فصل را داشته باشد. در میان دسته گل‌ها، دسته گلی شامل شمعدانی، اولکس و گلایل نمادی از قدرت می‌باشند.

باکس گل را از کجا سفارش دهیم؟

اگر برای اولین قرار عاشقانه خود نیاز به دسته گل دارید و یا اگر بطور کلی از جمله افرادی هستید که هدیه دادن گل به دیگران را دوست دارید اما گاهی به دلیل مشغله کاری، فرصت مراجعه به گل فروشی را ندارید، می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌هایی که خدمات فروش آنلاین گل در اصفهان و سایر شهرها را ارایه می‌دهند، به خرید اینترنتی گل بپردازید. برای نمونه، گل نیک راه یک گل فروشی اینترنتی در اصفهان است. با مراجعه به بخش محصولات این مجموعه می‌توانید محصولات بسیار زیبا، با گل آرایی خلاقانه و منحصر به فرد و با قیمت‌هایی بسیار مناسب و منصفانه را یافته و سفارش دهید. برای نمونه خرید اینترنتی دسته گل در اصفهان برای یک قرار عاشقانه گزینه مناسبی است. همچنین می‌توانید با ارسال اینترنتی گل در اصفهان به آدرس عشق زندگی تان، او را در منزل و یا محل کارش سورپرایز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *