انتخاب گل و گیاه مناسب, گل هدیه

مناسب‌ترین گل‌ها برای هدیه دادن به آقایان

گل مناسب برای آقایان

اصولا خانم‌ها برای ابراز احساسات خود به آقایان به دنبال هدیه‌ای ارزنده و گرانقدر هستند. هیچ هدیه‌ای به اندازه گل‌ها قدرت نشان دادن احساسات را نخواهد داشت. اما به راستی گل مناسب برای آقایان کدام است؟ امروزه خرید آنلاین گل طبیعی در اصفهان برای آقایان، خیلی کار عجیب و خاصی نخواهد بود. هر فردی، گل  را به عنوان هدیه دوست دارد. مردان هم از این قاعده مستثنا نخواهند بود. اگرچه به دلیل کمیاب بودن و یا خاص بودن بعضی از گل‌ها یافتنشان کار سختی است، اما باز هم هدیه دادن آن به آقایان خالی از لطف نیست. در این محتوا به معرفی گل‌های مناسب جهت هدیه دادن به آقایان می‌پردازیم.

آیا هدیه دادن گل به مردان گزینه مناسبی است؟

با اینکه تصور می‌کنید که هنگام هدیه دادن به زنان گزینه‌های زیادی وجود دارد، اما برای آقایان به مراتب گزینه‌های خیلی کمتر و بی عیب و نقص در اختیار است. اما دیگر وقت آن است که به تصورتان وسعت ببخشید و خیلی شجاعانه عشقتان را بازگو کنید. زیرا آقایان همانند خانم‌ها عاشق گل‌ها هستند و آنها را دوست دارند. گل‌ها یکی از راه‌های آسان برای نشان دادن احساسات شما به طرف مقابل است. پس دلیلی وجود ندارد که گل‌ها برای هدیه دادن به آقایان کنار گذاشته شوند. هنگام هدیه به آن‌ها بهتر است، انواع گل مناسب برای آقایان را در نظر بگیرید.

انواع گل مناسب برای هدیه دادن به آقایان

احتمالا انتخاب یک گل مناسب برای آقایان کار سختی باشد، اما در ادامه مطلب سعی کردیم تا گل‌ها را معرفی کنیم که اکثر آقایان آن‌ها را می‌پسندند.

ساکولنت

هیچ هدیه‌ای به اندازه یک گل ساکولنت سالم و با طراوت برای آقایان مناسب نخواهد بود. زیرا احساس سرزندگی و امید را در دل فرد بیدار می‌کند. این گیاه مقاوم بیابانی، مختص آقایانی است که هنوز در دوست داشتن گل‌ها مردد هستند. ساکولنت‌ها محیط آرام و بدون استرس را برای فرد رقم می‌زنند. این گیاه برای هدیه به پدر و مادر و شریک زندگی بسیار گزینه مطلوبی است. ساکولنت‌ها در کنار کاکتوس‌های جذاب یک حس گرمی را برای طبیعت به ارمغان می‌آورند و نشانه‌ای از سرسخت بودن و قدرت خواهند بود.

گل‌های با رنگ آبی

رنگ آبی معمولاً مورد علاقه و توجه آقایان می‌باشد. همچنین اکثر آقایان از این رنگ به خوبی استقبال می‌کنند. امروزه دیگر کلیشه‌های جنسیتی رنگ باخته و استفاده از هر رنگی توسط آقایان یا بانوان هیچ معنی ندارد، اما همچنان آقایان با رنگ آبی خیلی بهتر ارتباط برقرار می‌کنند و حس بهتری به رنگ آبی دارند.

انتخاب گل مناسب برای آقایان

گل ارکیده

ارکیده از انواع گل مناسب برای آقایان

اگر آقایی که قرار است برای او گل بخرید مردی بسیار منظم و مرتب است و در عین حال، روحیه حساس و لطیفی دارد، انواع گل ارکیده برایش خیلی مناسب است. این گیاه شکوفه‌های ریز و حساسی دارد و گیاهی است که دنبال توجه و نگهداری خواهد بود. این گل اصولاً به مردانی هدیه داده می‌شود که برای خود و وسایلشان ارزش قائل هستند. هر چقدر مراقبت بیشتری از ارکیده شود، این گل سرحال‌تر خواهد بود.

آنتوریوم

آنتوریوم گل بسیار جذاب و پررنگی است و برگ‌های آن در خود نمایی بی‌رقیب هستند. ترکیب سبز درخشان برگ‌ها در کنار گل قرمز نشان می‌دهد که آنتوریوم متعلق به جنسیت خاصی نیست. گل آنتوریوم مناسب‌ترین گل برای هدیه به آقایان است. اگر گیرنده گل به سپری کردن تعطیلات خود در مناطق گرمسیری علاقه‌مند است، این گل یادآور خوبی برای او خواهد بود. چرا که آنتوریوم از جمله گل‌هایی است که به مناطق گرمسیری تعلق دارد. خرید باکس گل اینترنتی در اصفهان که با گل‌های انتوریوم تزئین شده است، یک ایده عالی برای این منظور است.

آفتابگردان، گل مناسب برای آقایان

گل آفتابگردان یک هدیه عالی برای نشان دادن توجه و محبت است. این گل در طول روز از نور خورشید به اندازه کافی بهره برده و در شب خود را به سمت شرق متمایل می‌کند. این گل زیبا با رنگ‌های گرم و شخصیتی که دارد، می‌تواند به هر قلبی نفوذ کند و جای خود را باز نماید. گل آفتابگردان، هر خانه‌ای را گرم و زیبا می‌کند. یکی از مزیت‌های این گل آن است که نگهداری از آن بسیار آسان است و با کمی رسیدگی می‌توانید برای مدت قابل توجهی از زیبایی های آن لذت ببرید. آفتابگردان در هر نوع خاکی به خوبی به رشد خود ادامه می‌دهد و بسیار مقاوم است، تنها کافی است در معرض نور خورشید قرار بگیرد. گل‌های بزرگ، جذاب و خوش رنگ، آفتابگردان را به بخشی چشمگیر در دکوراسیون منازل تبدیل می‌کند.

لاله

گل لاله هم جزء بهترین گل ها برای هدیه به آقایان است که برای همه سنین مناسب خواهد بود. این گل خوشرنگ شکلی شبیه فنجان دارد. گل لاله همانند جواهری در دنیای شرق است. لاله اولین گیاهی است که در دلِ آخرین برف‌های زمستانی نفوذ کرده و رشد می‌کند. به همین دلیل این گل نماد بهار و آغاز چرخه جدیدی در زندگی است. اگر قصد هدیه دادن گل لاله به آقایان را دارید، مفاهیم گل لاله را در نظر داشته باشید. برای مثال، لاله زرد نشانگر شادمانی و افکار مثبت، رنگ بنفش آن نماد اصالت و لاله قرمز سمبل عشق بی‌نقص است.

گل للاه برای هدیه دادن به آقایان

انواع گل لاله برای آقایان

داوودی

گل داوودی از انواع گل مناسب برای آقایان ، نمادی از دوستی و رفاقت خواهد بود. نگهداری از گل‌های داوودی بسیار ساده و آسان است. این گل در اندازه و رنگ‌های مختلفی وجود دارد. می‌توانید از رنگ‌های تیره آن برای هدیه دادن به آقایان استفاده کنید.

گل رز

گل رز گلی کلاسیک است که همیشه خواهان دارد. رنگ‌های مختلف این گل معانی مختلفی دارند. اگر می‌خواهید برای مردی که دوستش دارید، هدیه بفرستید از گل رز قرمز استفاده کنید. اگر می‌خواهید دوستی و رفاقت خود را به طرف مقابل ثابت نمایید، از رز زرد رنگ استفاده نمایید.

زنبق دیگر گل مناسب برای آقایان

گل زنبق رایحه‌ای بسیار معطر دارد. رایحه زنبق بخش مهمی از عطرهای مردانه را تشکیل می‌دهد. به دلیل ظاهر مرتب و کم حجم خود، انواع گل زنبق، می‌تواند به بخش خاصی در دکوراسیون منزل و محل کار آقایان تبدیل شود. زنبق همیشه تازگی و طراوت خاصی دارد و نماد اعتماد و افتخار است.

تیلاندسیا

اگر قرار است به مردی حواس پرت گل هدیه دهید و نگران هستید که به درستی از آن مراقبت نکند، تیلاندسیا یک گیاه بسیار عالی به حساب می‌آید. این گیاه، نور زیادی نمی‌خواهد، همچنین رشد بیش از حدی ندارد و به صورت طبیعی می‌تواند آب را از طریق هوا جذب کند. با اسپری کردن آب به این گیاه، نیاز آن را تامین می‌کنید. می‌توانید کنار این گیاه یک اسپری آب به مرد مورد علاقه‌تان هدیه دهید تا خیالتان را راحت کنید.

گل پرنده بهشتی

اگر بین گل‌هایی که قرار است برای آقایان به عنوان هدیه انتخاب کنید، گل استرلیتزیا یا پرنده بهشتی نظر شما را جلب می‌کند. این گل گرمسیری به دلیل زیبایی، رنگ بنفش و شکوفه‌های مخروطی مانندش از  شهرت زیادی برخوردار است. گل پرنده بهشتی نماد عشق و اهمیت دادن است. این گیاه، منحصر به فردترین گل مناسب برای آقایان است. گل پرنده بهشتی نگهداری نسبتا سختی دارد و برای لذت بردن از زیبایی گل‌ها باید به خوبی از آن مراقبت کنید.

خرید گل مناسب برای آقایان

ژربرا گل مناسب برای آقایان

گل ژربرا

گل ژربرا یک انتخاب هوشمندانه برای شادی بخشیدن به آقایان است. این گل به دلیل داشتن گل‌های قائم و سرحال همیشه باعث خوشحالی و شادمانی افراد می‌گردد. ژبرا در رنگ‌های زرد، تیره، نارنجی، صورتی، بنفش و قرمز صورتی یافت می‌شود.

ادریسی یا هورتانسیا از انواع گل مناسب برای آقایان

گل ادریسی به خصوص ادریسی سفید، همیشه انتخابی مناسب برای آقایان به حساب می‌آید. رنگ خنثی و ظاهر جذاب این گل کلاسیک، آن را به بخش اصلی بسیاری از دسته گل‌ها تبدیل کرده است. با هدیه دادن هورتانسیا به یک آقا، احساسات قلبی و قدردانی خود را ابراز کرده‌اید.

گل بامبو

در فرهنگ چینی بامبو یکی از چهار گیاه مناسب برای مردان است. این گیاه نماد اصالت و استقامت است. بامبو اصولاً برای گرامیداشت افراد بزرگ و محترم خانواده هدیه داده می‌شود. چینی‌ها به این مساله اعتقاد دارند که بامبو شانس و خوشبختی را برای صاحب خود به ارمغان می‌آورد. نگهداری از این گیاه زیبا آسان است و مردی که این گیاه را هدیه می‌گیرد به راحتی از طراوت آن لذت می‌برد.

گل روز پدر را از کجا سفارش دهیم؟

در این مطلب سعی کردیم تا بهترین انواع گل مناسب برای آقایان را به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید از انواع گل‌های ذکر شده در این مقاله به صورت‌های مختلف و در دیزاین‌های متفاوت از جمله انواع باکس گل، دسته گل، جام گل و غیره برای تبریک مناسب‌های مختلف به مردان زندگی‌تان استفاده کنید. برای مثال خرید دسته گل روز پدر و یا سفارش آنلاین باکس گل برای روز مهندس و یا ارسال باکس گل ولنتاین می‌تواند مثال‌هایی از این مناسبت‌ها باشد.

برای سفارش اینترنتی گل روز مرد در اصفهان و یا خرید باکس گل برای روز پدر در اصفهان و یا سایر مناسبت‌ها، می‌توانید به مجموعه گل نیک راه مراجعه کنید. این مجموعه به عنوان گل فروشی ارزان در اصفهان، بهترین دیزاین‌ها و با کیفیت‌ترین انواع گل را با مناسب‌ترین قیمت برای شما شهروندان عزیز آماده می‌کند و با شما با سفارش آنلاین گل در اصفهان می‌توانید محصولات مورد نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *