انتخاب گل و گیاه مناسب, گل هدیه

بهترین گل‌ها برای هدیه دادن به پدر

گل های مناسب روز پدر

همه افراد هدیه گرفتن گل را دوست دارند. مردان هم از این قاعده مستثنا نخواهند بود. باورهای کلیشه‌ای و اشتباه می‌گویند که گل فقط مختص به زنان است و هدیه دادن گل به مردان رفتار مناسبی نیست. گاهی این تفکرات اجتماعی باعث می‌شود نتوانیم عشق، دوستی و وفاداری را به وسیله گل‌ها به پدر عزیزمان بیان کنیم. با این حال، هدیه دادن گل به آقایان به خصوص پدران بسیار جذاب است. پس بیایید با هم در این مطلب از نیکراه بهترین گل های مناسب روز پدر را به شما معرفی کنیم.

ویژگی گل‌های مناسب هدیه به پدر

از آنجا که قرار است پدر خود را حسابی خوشحال کنید، بهتر است چند نکته را در مورد هدیه دادن گل در روز پدر بدانید تا هدیه شما حسابی جذاب شود.
برای خرید اینترنتی گل  روز پدر به سراغ گل‌هایی بروید که رنگ‌هایی عمیق و پررنگ داشته باشند. رنگ‌هایی مثل مارون، قرمز، بنفش و حتی ترکیب صورتی و زرد بسیار مناسب هستند، اما سعی کنید از رنگ‌های ملایم و ملیح مثل صورتی و یاسی اجتناب نمایید. بهتر است به‌سراغ رنگ‌های خنثی مثل سفید هم نروید. به دنبال گل‌هایی باشید که ساختار آن‌ها محکم و قوی باشد. گل‌های ظریف معمولا برای مردان گزینه‌ی مناسبی نخواهد بود.
اگر گل را با گلدان هدیه می‌دهید، برای انتخاب و خرید ، به سراغ گلدانی بروید که ظریف و شکننده نباشد. گلدان‌های چوبی و فلزی انتخاب‌های خوبی هستند که می‌توانند مردانه‌تر تصور شوند.

بهترین گل های مناسب روز پدر

حال که با ویژگی گل‌های مختص هدیه به پدر آشنا شدید، وقت آن است گل‌های مناسب جهت هدیه به این بزرگوار را هم معرفی کنیم. همراه ما باشید.

داوودی قرمز

این گل زیبا رنگی عمیق و قرمز دارد و همین موضوع گل داوودی را به گلی مناسب برای پدر تبدیل کرده است. ضمن اینکه گلبرگ‌ها و ساختار محکم و متراکم آن نیز باعث شده تا قوی‌تر و مردانه‌تر به‌نظر آید. داوودی نمادی از دوستی، رفاه و هدیه دادن بوده و به‌منظور قدردانی و تشکر انتخابی هوشمندانه است.

ارکیده سفید

اگر به دنبال گلی هستید که در عین پیچیدگی و ظرافت، بی جنسیت هم باشد، ارکیده سفید را انتخاب کنید. این گل می‌تواند برای پدران و مردان مناسب باشد. زیرا هم رنگی سفید و خالص دارد و هم باعث افزایش انرژی در محیط می‌گردد. اگر عزیز شما گرفتار استرس‌های زندگی و کاری است و نیاز به آرامش و حس خوب دارد، یک ارکیده سفید می‌تواند حس آرامش را برای او به ارمغان بیاورد. همچنین محیط کار و استراحتش را بهبود ببخشد. تنها موضوعی که در مورد گل ارکیده باید در نظر داشته باشید، این است که نگهداری از گل ارکیده سخت است و باید حسابی مواظب آن باشید.

گل روز پدر

ارکیده سفید

ژربرا، از بهترین گل های مناسب روز پدر

اگر به‌دنبال کمی سرخوشی هستید، ژربرا انتخاب خیلی خوبی است. این گل می‌تواند با گلبرگ‌های شاد و جذابش، خنده را به هر چهره‌ای بیاورد. این گل در رنگ‌های زرد تیره، نارنجی، صورتی، قرمز تیره و البته رنگ‌های دیگر موجود بوده و دست شما در انتخاب یک رنگ از رنگ‌های آن متناسب با سلیقه پدرتان، باز است.

رز قرمز

اصلا مگر می‌شود صحبت از گل‌ها باشد و گل رز قرمز در میان آن‌ها نباشد؟ این گل کلاسیک نه‌تنها برای زنان بلکه برای مردان نیز مناسب است و راه خوبی برای نشان دادن عشق و علاقه است. گل رز آنقدر عاشقانه و برازنده مفهوم عشق است که انگار که از ازل وجود داشته و همیشه نمادی از عشق و احساس بوده است. اگر پدر شما مردی کلاسیک و سنتی است انتخاب گل رز برای روز پدر برای هدیه دادن به او، انتخاب بسیار خوبی خواهد بود.

گل مرغ بهشتی از زیباترین گل های مناسب روز پدر

با این گل می‌توانید توجه هر پدری را به خود جلب کنید. این گل گرمسیری به‌خاطر شکوفه‌های زیبا و نارنجی که شبیه پرنده هستند، مشهور است. پرنده بهشتی نمادی از وفاداری، عشق و تفکر است و همین موضوع آن را تبدیل به گل مناسب روز پدر می‌کند. نگهداری از این گل نیز مشابه گل ارکیده سخت است و نیازی به توجه فراوان دارد.

آنمون سفید

اگر به دنبال هدیه‌ای عجیب و خاص می‌گردید، این گل زیبا از خانواده شقایق‌ها را انتخاب کنید. آنمون سفید با مرکز تیره رنگ، ظاهری خاص و یکتا دارد. این گل در ترکیب با گل‌های دیگر یک دسته گل خاص و منحصر به فرد را به وجود می‌آورد. اگر به دنبال گلی هستید که ظاهری بی‌جنسیت داشته باشد و احساسات عمیق شما را نشان دهد، آنمون سفید انتخابی فوق‌العاده خواهد بود.

بهترین گل ها برای پدر

آنمون سفید

ساکولنت‌ گلی کلاسیک، اما پر از عشق و محبت برای پدر

ساکولنت‌ها می‌توانند هم به‌صورت تنها و هم در ترکیب با سایر گیاهان قرار بگیرند. این دسته از گیاهان به‌خاطر نیاز به نگهداری بسیار کم و ماندگاری و زیبایی که دارند، بسیار مناسب مردان پر مشغله هستند. ساکولنت‌ها تقریبا می‌توانند در محیط‌های خشک و با آبیاری کم به‌خوبی زندگی کنند و جزء گیاهان تصفیه کننده هوا نیز به‌شمار می‌روند. یکی دیگر از ویژگی‌های انها آن است که از جمله گیاهان مناسب برای پرورش در تراریوم هستند که خود هدیه‌ای بسیار زیبا است.

گل ادریسی سفید

رنگ خنثی گل ادریسی سفید ظاهری کلاسیک و زیبا و در عین حال مردانه پسند به آن داده است. ازاین‌رو یکی از گل های مناسب برای روز پدر خواهد بود. هدیه دادن ادریسی به پدرتان به این معناست که احساسات و قدردانی خود را از صمیم قلب به او ابراز می‌کنید. پس اگر می‌خواهید به پدرتان بگویید قدر او را می‌دانید و بابت زحماتش قدردانش هستید، ادریسی سفید را انتخاب کنید.

 کراسپدیا

کراسپدیا با گل‌های گرد و زرد رنگ به همراه ظاهری سرسخت و محکم، برای هدیه دادن به پدر مناسب است. این گل با رنگ درخشان و چشمگیرش می‌تواند شادی را به محیط اضافه کرده و پدر شما را حسابی خوشحال کند.

کوکب سیاه از مناسب‌ترین گل ها برای روز پدر

کوکب سیاه گلی به رنگ قرمز تیره و جذاب است که با رنگ عمیق و غلیظش می‌تواند گلی بسیار عالی و مردانه باشد. شاید کوکب سیاه به تنهایی بیش‌ازحد تیره و غمگین به نظر آید. شک نکنید این گل زیبا اگر در هنگام خرید دسته گل آنلاین، این گل، در کنار دیگر گل‌های مناسب پدر قرار گیرد، ترکیبی عالی خواهد ساخت.

گل مناسب برای پدر

گل های مناسب برای پدر

گل اسپاتی فیلوم یا چمچه‌ای

بدون شک گل چمچه‌ای یا اسپاتی فیلوم یکی از گیاهان خانگی گلدار محبوب است. این گیاه نه‌تنها زیباست، بلکه نگهداری از آن نیز نسبتا آسان می‌باشد. اسپاتی فیلوم به آبیاری کمی نیاز دارد و می‌تواند جلوه زیبایی به محل زندگی و کار پدر شما دهد. اگر دنبال خرید گیاهان گل دار برای روز پدر هستید، گل چمچه‌ای یا اسپاتی فیلوم می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

پیونی از بهترین گل های مناسب روز پدر

انواع گل پیونی یا گل صدتومانی از زمان‌های بسیار دور نمادی از شکوه و محبت بوده است. رنگ‌های متنوع این گل زیبا می‌تواند در یک دسته گل، بهترین هدیه‌ای باشد که با آن دل پدر خود را شاد کنید.

لاله

اگر به دنبال یک دسته گل شیک با معانی عمیق هستید، از لاله و به خصوص لاله سفید غافل نشوید. لاله در دسته گل‌ها از شکیل‌ترین گل‌ها است.

سانسوریا

ماندگاری، زیبایی، تصفیه کنندگی هوا؛ همه و همه را فقط در یک گیاه می‌توانید بیابید. پدر شما می‌تواند این گلدان را به محل کار خود ببرد.

سخن پایانی

پدران، نماد بزرگی از انسانیت و مردانگی هستند. آن‌ها برای هر فرد بهترین پدر دنیا هستند. به همین دلیل، بسیاری از ما دوست داریم به مناسبت‌های مختلف، به پدر یا پدربزرگ خود هدیه‌ای بدهیم. یکی از هدایای مناسب برای پدر، گل است. گل‌ها هدیه‌ای زیبا و ماندگار هستند که می‌توانند احساسات شما را به پدر یا مردی که می‌خواهید نشان دهد. هرچند که پدران اغلب تمایلی به دریافت هدیه ندارند و از توجه شما به خودشان بیشتر لذت می‌برند، اما حتی یک شاخه گل زیبا می‌تواند نشان دهنده محبت و قدردانی شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *