انتخاب گل و گیاه مناسب, گل هدیه

گل مخصوص متولدین مرداد

گل متولدین مرداد

ماه تولد از ویژگی‌های فردی هر شخصی است که می‌تواند او را از سایرین متمایز کند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فردی که می‌تواند اشخاص را با توجه به طالع بینی ماه تولد از سایرین متفاوت ‌کند، گل ماه تولد شخص است. ماه مرداد نیز از این امر مستثنی نیست. متولدین این ماه با توجه به ویژگی‌های خود دارای گل‌های منحصر به فردی هستند. گل‌های زیادی به مرداد ماه اختصاص داده شده‌اند. در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع گل متولدین مرداد و نمادهای هر یک بپردازیم تا در هنگام خرید گل برای تولد در اصفهان برای دوستان و عزیزانتان بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

ویژگی‌های شخصیتی متولدین مرداد

مرداد، ماه پنجم سال است که یکی از ماه‌های گرم به حساب می‌آید. افرادی که در این ماه متولد می‌شوند دارای ویژگی و خصایصی مطابق با گرمای روزهای تابستان هستند. مردادی‌ها افرادی مهربان، از دروغ گریزان، ثابت قدم، قدرتمند، مغرور و شاداب، خودخواه، مقتدر و فعال، عاشق، اهل تعریف و تمجید، با جرأت و شهامت، رهبر و فرمانروا می‌باشند. از همه مهمتر آنها عاشق گل‌ها هستند. البته گل‌های ساده و سمبلیک را بیشتر می‌پسندند.

انواع گل متولدین مرداد

در فرهنگ‌های مختلف گل‌های متفاوتی با نماد مرداد معرفی شده‌اند، که معمولاً اشاره به ویژگی‌های شخصیتی مرداد ماهی‌ها دارد. در ادامه تعدادی از این نمادها را معرفی می‌کنیم. اگر دوست دارید به یک مردادی هدیه گرانقدر بدهید، بهتر است این مطلب را از دست ندهید و تا انتها همراه ما باشید.

گل رز قرمز

اگر به طالع بینی گل متولدین مرداد ماه دقت کرده باشید، می‌بینید که گل‌های بسیاری به عنوان گل شانس آنها معرفی شده است. گل رز قرمز یکی از آنهاست. این گل با گلبرگ‌های قرمز و درخشان، می‌تواند محبت و دوست داشتن مرداد ماهی‌ها را به بقیه نشان دهد. بنابراین می‌توان گفت گل رز قرمز نمادی از عشق عمیق و محبت بی‌حد و مرز است که به متولدین مرداد ماه اختصاص پیدا کرده است. این گل به خوبی می‌تواند عشق آتشین مرداد ماهی‌ها را توصیف کند.

انواع گل برای متولدین مرداد

گلایول برای متولدین مرداد

گل گلایل

بسیاری از افراد این گل را مناسب مراسم‌های عزاداری می‌شناسند، اما بهتر است بدانید گل گلایل یکی از گل‌های مناسب برای دسته گل لاکچری و جزء بهترین انواع گل متولدین مرداد است. این گل در خارج از کشور هم از ارج و قرب بالایی برخوردار است. گلایل با شکوفه‌های برجسته و ساقه‌های چشمگیر و رنگ بی‌نظیری که دارد، به شکل باورنکردنی محبوب بوده و تنوع رنگی بسیار بالایی دارد. ریشه اسم گلایول از اسم gladius گرفته شده است. گفته شده که گل گلایول نمادی از قدرت و سخاوت است، همانند مردادی‌ها که بسیار قدرتمند و با سخاوت هستند. گلایل جزء گل‌های گران قیمتی نیست. اگر تصمیم به خرید گل متولدین مرداد را دارید بهتر است به گلفروشی آنلاین نیکراه سر بزنید که گلایل‌های آن تنوع رنگ بالایی دارد.

گل شب بو از انواع گل متولدین مرداد

گل شب بو گلی با رایحه زیبا و فوق العاده می‌باشد که برای مرداد ماهی‌ها مناسب است. این گل، یادآور جذابیت متولدین این ماه است. مردادی‌ها افرادی بسیار خوش سلیقه و خوش ذوق هستند. گل شب بو هم گیاهی پر استفاده است که اکثر افراد از آن برای دیزاین منزل خود استفاده می‌کنند. از دیگر ویژگی‌های مشترکی که می‌توان میان گل شب بو و مردادی‌ها به آن اشاره کرد، علاقه به شب است. مردادی‌ها معمولاً به تاریکی شب و سیاهی علاقه خاصی دارند و گل شب بو هم با پراکنده کردن عطر خود در شب، نشان می‌دهد که عاشق شب می‌باشد.

گل آفتابگردان دیگر گل متولدین مرداد

گل آفتابگردان که از مهمترین گل های تابستانی است، با رنگ‌های زرد و نارنجی شاداب خود، نمادی از خورشید و تابش نور آن است. این گل در مرداد ماه به دلیل رشد قوی و بلندی که دارد، به عنوان نمادی از قوت و انرژی شناخته می‌شود.

گل مناسب متولدین مرداد

شقایق برای مرداد ماهی‌ها

گل شقایق

اصولاً متولدین مرداد ماه دارای قوه تخیل بسیار بالا هستند. به همین دلیل، گل شقایق به متولدین این ماه شباهت دارد. شقایق نمادی از تخیل و خیال انگیزی است و به خوبی این شخصیت مرداد ماهی‌ها را تفسیر می‌نماید. به همین دلیل است که اغلب افراد متولد مرداد به گل شقایق علاقه دارند.

گل بابونه

این گل با رنگ‌های سفید و زرد خود، نمادی از صفا و پاکی است. گل بابونه در مرداد ماه به دلیل ظاهر زیبا و آرامش‌بخش خود، به عنوان نمادی از آرامش و صفا شناخته می‌شود.

گل لاواندر

گل لاواندر با رنگ بنفش خود، نمادی از آرامش و زیبایی است. این گل در مرداد ماه به دلیل بوی خوش و خواص آرامش‌بخش خود، به عنوان نمادی از آرامش و زیبایی شناخته می‌شود.

گل بنفشه

گل بنفشه با رنگ‌های بنفش و آبی خود، نمادی از شکوفایی و زیبایی است. این گل در مرداد به دلیل شکوفایی زیبا و عطر خوش خود، به عنوان نمادی از زیبایی و شکوفایی می‌باشد.

گل های مناسب متولدین مرداد ماه

انواع کاکتوس مناسب مرداد ماهی‌ها

گیاه کاکتوس از انواع گل متولدین مرداد

انواع کاکتوس با شکل‌های عجیب و غریب خود، نمادی از قدرت و استقامت هستند. کاکتوس در مرداد ماه به دلیل مقاومت و زیست بوم خاص خود، به عنوان نمادی از قدرت و استقامت شناخته می‌شود.

گل آبی

این گل با رنگ آبی خود، نمادی از آرامش و صفا را به ارمغان می‌آورد. گل آبی از گل های متولدین مرداد به دلیل رنگ زیبا و آرامش‌بخش خود، تحت عنوان نمادی از آرامش و صفا معروف گشته است.

گل فیکوس

بسیاری از مرداد ماهی‌ها به گیاه فیکوس علاقه شدید دارند به همین دلیل این گیاه را به ماه مرداد نام‌گذاری کرده‌اند. این گل هم نمایانگر شخصیت آنها است و همانند متولدین مرداد ماه جذابیت خاصی دارد به گونه‌ای که در اولین دیدار، چشم افراد را به خود خیره می‌کند. فیکوس نمایانگر شخصیت پرقدرت و با ثبات متولدین مرداد است.

ویژگی انواع گل متولدین مرداد ماه

گل‌های متولدین مرداد بیشتر با رنگ‌های شاداب و زنده مانند زرد، نارنجی و قرمز مشخص می‌شوند. البته گل‌های متولدین این ماه به دلیل تابستانی بودنشان گرما و درخشش خاصی دارند. این گل‌ها نماد قدرت، انرژی و شکوفایی هستند. همچنین، برخی از این گل‌ها ممکن است با رنگ‌های دیگر نظیر بنفش و آبی نیز باشند که نماد زیبایی و عشق هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *